Cinsel İlişki Önerileri


cinsel-iliski-onerileri

Reklam ayrıntıları

 • İlan Tarihi: 12 Temmuz 2016 01:20

Açıklama

Merhaba beyler, bu konumuz da sizlere cinsel ilişki sırasında erkeklerin mükemmel performans sağlaması için kadın gözüyle bakılan bir kaç öneride bulunacağım ve bu önerileri maddeler halinde sıralayacağım..

İlk maddemiz;

 • Hazırlık

Öncelikle hazırlık kısmıdır. Bir erkek baştan çıkarılmaya ve sevişmeye her zaman hazır haldedir. Sadece bu hazır da bekleyen ateşi birazcık alevlendirmeniz yeterli olacaktır. Aklınız da isteğiniz varsa bunu karşı tarafa belli etmesi ve konular açması geremektedir. Birden bire hop diye yatağa atalım kendimizi sevişelim olayı hiç bir zaman yoktur. O yola girmeden önce o yola başlayacağınızı ve bunu istediğinizi karşı tarafa bellietmeniz yani alt yapıyı hazırlamanız gerekmekte. Her iki taraf için de bu geçerlidir.

 • Güzel, romantik konuşmalar

Bu konu özellikle erkekler için gerçerlidir. Partnerinize karşı konuşmalarınız çok önemlidir. Özellikle hazırlığını yapmış olduğunuz bir gece için planlarınız varsa.. Partnerinizle güzel ve romantik konuşmaya dikkat etmelisiniz, kibar nazik ve biraz da romantik olmanız gecenin yönünü tamamen sizin lehinize çevirecektir.

 • Ön sevişme

Geldik en can alıcı kısımlardan birisine. Ön Sevişme nasıl olmalı ? Bu soruyu tüm acemi heyecanlı arkadaşların kafasının içinden geçtiğini biliyoruz. Onun için cevabımız da tam sizin istediğiniz gibi, ön sevişme aslında olabildiğince uzun olmalı  fakat 1-2 saatlik bir uzunluktan bahsetmiyorum. İlişkinin en başlıca noktası olan ön sevişmeyi tutluku bir şekilde yapmalısınız zorlamamalı ve hızlı davranmamalısınız, sakin kendinden emin ve bir o kadar da tutkulu yapmanız herşeyin anahtarını açacaktır.

 • Çekinmeyin

Ön sevişme aslına partnerinizi keşvetmenin mükemmel bir yoludur. Dokunun hissedin ve kafanızda nasıl olacak nasıl yapacağım endişelerini atın o an var ve o anı en güzel yaşayabilmeniz için kendinizirahat bırakın.. Unutmayın Sevişmenin ilk adımı ön sevişmeden geçer çekinmeyin utanmayın dokunun hissedin ve anı yaşayın.

 • Zevk yansımaları

Ön sevişme sırasında partnerinizin nefes alıp vermesi değişecek. Size dokunuşu değişecek. Bu hem erkeğin hemde kadının zevk aldığının bir göstergesidir. Aynı zamanda ise partnerinin ihtiyaçlarını arzularını isteklerini karşıladığı için kadının ve erkeğin egolarının tadmin olduğu anlardır. Bu tür hisleri saklamak yerine tüm içtenlikle yansıtmaya bakın o zaman karşınız daki insanın da size ayak uydurup kendini daha rahat hissedip onun da hislerini rahat bir şekilde sizinle paylaşmasını sağlayacaktır. Unutmayın size zevk verebildiğini hisseden kadın/erkek size daha fazla zevk verebilmek için çabalayacaktır.

 • Rehber olun

Kadınlar/Erkekler yatakta nasıl bir ilişki yaşamak istediğini partnerine belli etmelidir. Tutkulu,romantik,sert bunu partnerinize göstermeniz lazım. Göstermeniz derken ısır beni parçala beni olayı değil hemen atılmayın 🙂 İpuçları vermelisiniz anlamında. Bazı uzmanlara ilişki doktorlarına göre baştan çıkmış bir etkeği yönetmek çok daha basittir. Yani yatakta erkeğinizi istediğiniz gibi yönetmek tamamen sizin elinizdedir.

 • Fantaziler

Fantazi olayına geldiğimiz zaman çoğu insan bu konuya yadırgayarak bakar, fakat ilişkiyi alevlendiren en önemli konuların başında gelir fantazi. Her zaman aynı pozisyonlar hep aynı sevişme bir yerden sonra monotonluğa ve alınan zevkin azalmasına sebep olur. O yüzden partnerliniz ile birlikte yeni fantazilerin keşfine çıkın, unutmayın ortak bir fantazi denemesi her iki tarafa da yeni zevkler tatdıracaktır. Böylelikle birbirinizi daha iyi keşfederek zevkinizi ikiye katlayabilirsiniz.

 • Hassas Bölgeler

Her erkeğin ve her kadının hassas bölgesi mutlaka vardır.. O hassas bölgelerin verdiği haz duygusunu doruklara çıkardığını unutmayın.. Erkeğin/ Kadının zevkini ikiye katlamak istiyorsanız partnerinizin hassas bölgelerini keşife çıkmalısınız.  Ve o bölgelere yönelmelisiniz. Kadında kulak memesinin hemen altındaki boyun bölgesine ufak öpücükler kondurun aynı zamanda kalçasını sıkıp göğsünü de tutun. Kadının nasıl zevkten uçtuğunu göreceksiniz.

 • Alternatif Yollar

Kayganlaştırıcı kremler vücut yağları bunları kullanmaktan çekinmeyin. Vüvut kremiyle masaj yaptığınız sırada kadınınızın nasıl haz aldığını göreceksiniz. İlişki sırasında hissetmeyi arttırmak ve daha kolay bir birliktelik için kayganlaştırıcı krem de kullanabilirsiniz.

 • Paylaşmaktan korkmayın

Sevişme sonrasında kıçınızı dönüp uyumak yada hemen duş almaya koşmak yerine sarılın ve konuşun her erkek her kadın size verdiği zevkin tebrik edilmesini ve egosunun tadmin edilmesini ister. Ve bu sayede kendine olan güveni artmış olur, dolayısıyla bir daha ki sevişmede kendinden daha emin daha rahat ve daha istekli olacaktır.

 

  

Hemen Bir Yorum Yap